תביעות ביטוח

משרדנו מתמחה בטיפול בתביעות ביטוח על סוגיהן ומעניק ייעוץ וייצוג משפטי מלא למבוטחים, תוך חתירה להשגת הפיצוי המקסימאלי. הגשת תביעה נגד חברות ביטוח היא הליך ארוך ומורכב, הדורש מומחיות משפטית ענפה בתחום וניסיון מקצועי רב בהתמודדות מול גופים אלו, אשר מערימים קשיים רבים על המבוטח בדרך לקבלת תגמולי הביטוח.

מתי מגישים תביעת ביטוח?

הזכאות לפיצוי כספי מחברת ביטוח קיימת כאשר ישנה פוליסת ביטוח, במסגרתה מתחייבת החברה לשלם למבוטח תגמולים בעת התרחשות האירוע הביטוחי. מרבית פוליסות הביטוח כתובות בשפה לא ברורה למי שאיננו משפטן ומצב זה יוצר אי בהירות בקרב המבוטח בדבר זכויותיו. לא אחת, סבורים מבוטחים כי על פי תנאי הפוליסה הם אינם זכאים לפיצוי, כאשר הלכה למעשה, הם אכן זכאים לתשלום. על כן, חשוב לפנות למשרד עורכי דין המתמחה בתביעות ביטוח, אשר יבחן היטב את תנאי הפוליסה ויחווה דעתו באשר לזכאות המבוטח לפיצוי וסיכוייו לזכות בתביעה נגד חברת הביטוח.

חשיבותו של הייצוג המשפטי

על פניו ניתן היה לצפות כי רכישת פוליסת ביטוח מבטיחה את קבלת הפיצוי ברגע התרחשותו של האירוע הביטוחי. אולם המציאות שונה מאוד ובפועל, חברות הביטוח מתנהלות כמערכת משומנת, המשקיעה מאמץ רב באיתור נימוקים לדחיית התביעות המוגשות לה. מטבע הדברים, המבוטח יתקשה מאוד לעמוד מול משאביה של חברת הביטוח ועל כן הוא זקוק לייצוג משפטי מקצועי של עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח, אשר יילחם עבור זכויותיו וידאג לקבלת מלוא הפיצוי הכספי לו הוא זכאי.

משרדנו טיפל בהצלחה במאות תביעות מול חברות הביטוח השונות, כאשר אנו דואגים לכל היבטי התביעה מתחילתה ועד סופה, מייצגים את המבוטח בכל הערכאות המשפטיות ומלויים אותו עד לקבלת הפיצוי הכספי המקסימאלי.

פנייה לייעוץ מוקדם

אתם סבורים כי יש לכם עילה לתביעה נגד חברת ביטוח? אל תשתהו ופנו מוקדם ככל האפשר למשרדנו לקבלת חוות דעת בדבר זכאותכם לפיצוי. פנייה מוקדמת לייעוץ משפטי חשובה מאוד משתי סיבות. האחת היא כי ככלל, תביעה נגד חברת ביטוח, תתיישן בחלוף 3 שנים מקרות האירוע הביטוחי. לאחר תקופה זו, עילת התביעה כבר לא קיימת עוד ומשכך, חשוב שלא להשתהות בפנייה אל עורך דין על מנת שהזכאות לפיצוי לא תאבד. הסיבה השנייה נוגעת לטיב הטיפול בתביעה. כאשר המבוטח פונה לייעוץ משפטי בסמוך לקרות האירוע, השתלשלות האירועים עוד זכורה לו היטב וכך הוא יוכל לתאר בפירוט רב לעורך הדין את אשר אירע, לרבות קיומם של עדים וראיות אחרות. כמו כן, איסוף התיעוד הרפואי הוא קל יותר ככל שנעשה בסמוך למועד האירוע הביטוחי ומשכך, רצוי לפנות בהקדם לקבלת ייעוץ משפטי ולא להשתהות שלא לצורך.

שיתוף

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן