עורך דין תאונות תלמידים בבאר שבע, אופקים, שדרות ונתיבות

עורך דין תאונות תלמידים בבאר שבע, אופקים, שדרות ונתיבותתאונות תלמידים אלו הם אירועים אשר הופכים את החיים ומשנים מקצה אל קצה את הילד שנפגע בהם.

כמובן שהפגיעה היא לא רק בנפגע תאונת תלמידים עצמו, אלא גם בסביבה הקרובה שלו ובמשפחתו. לעתים הפגיעה היא פגיעה פיזית, לעתים הפגיעה היא פגיעה נפשית ולעתים קרובות הפגיעה בתאונת תלמידים משלבת גם את שני הדברים.

תאונות תלמידים בדרך כלל מייצרות מספר שלוחות של הליכים. ראשית כל, תביעה לביטוח תאונות תלמידים, בהם מבוטחים הילדים 24 שעות ביממה וללא קשר האם הילד נמצא בבית הספר או לא. בד בבד, ניתן לעתים קרובות להגיש גם תביעת רשלנות נגד בית הספר או נגד גורם מעוול אחר.

עו"ד הדאיה – עורך דין תאונות תלמידים בבאר שבע, אופקים, שדרות ונתיבות

במידה וילדכם נפגע בתאונת תלמידים ואתם זקוקים לעורך דין תאונות תלמידים בבאר שבע, אופקים, שדרות ונתיבות, משרד עו"ד ינון הדאיה ישמח לעמוד לרשותכם ולטפל בכם במקצועיות ובמסירות עד להשגת התוצאה המקסימלית.

עו"ד הדאיה מתמחה בתאונות תלמידים באזור דרום הארץ ומלווה את לקוחותיו מול חברות הביטוח, לשם השגת הפיצויים הגבוהים ביותר עבור לקוחותיו.

עו"ד הדאיה הינו עורך דין תאונות תלמידים המטפל בנפגעי תאונות תלמידים רבים בבאר שבע, אופקים, שדרות ונתיבות על הצד הטוב ביותר, תוך שילוב של מקצועיות ומסירות כלפי כל לקוח.

 

שיתוף

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן