תאונות תלמידים

ילדכם נפגע בתאונה? לצד מתן הטיפול הרפואי המיטבי לילד, חשוב שתדעו כי הנכם זכאים לפיצוי כספי בגין הנזקים שנגרמו לילדכם בשל התאונה. משרדנו טיפל ומטפל בהצלחה במאות מקרים של תאונות תלמידים ודואג לקבלת מלוא הפיצוי לו זכאי הילד, המשקף את נזקי התאונה.

פוליסת ביטוח תאונות אישיות

בעת תאונת תלמידים, הגורם הראשון האחראי למתן פיצוי בגין נזקי התאונה, הוא ביטוח תאונות אישיות. דמי הביטוח כלולים בתשלום השנתי אותו משלמים ההורים למוסד החינוכי מדי שנה והוא חל על הילדים 24 שעות ביממה, בכל ימות השנה. על כן, הזכאות לפיצוי בשל תאונה, קיימת גם כאשר זו התרחשה מחוץ למסגרת החינוכית ואף בתקופה של חופשות.

על מנת לקבל את מלוא הפיצוי בגין כל נזקי התאונה, יש למלא את טופס התביעה באופן ברור ומפורט וכן להציג תיעוד רפואי מלא. לשם כך, רצוי מאוד להסתייע בעורך דין המתמחה בתחום זה, בעל ניסיון בהתנהלות מול חברות הביטוח, אשר יוודא כי המסמכים המוגשים מציגים תמונה מדויקת של מצבו הרפואי של הילד, כך שניתן יהיה לקבל פיצוי המשקף נאמנה את הנזק שנגרם בשל התאונה.

תביעת רשלנות

מטבע הדברים, תאונות יכולות להתרחש מסיבות שונות, אולם לא אחת, בירור נסיבות התאונה מגלה כי זו התרחשה בשל רשלנותה של המסגרת החינוכית. פירוש הדבר הוא כי הגן או בית הספר הפר את חובתו לשמירה על סביבה בטוחה ומוגנת עבור התלמידים. במצבים אלו, כאשר ניתן להוכיח כי לו המוסד החינוכי היה מקיים את חובת הזהירות החלה עליו, הנזק שנגרם לתלמיד, לא היה מתרחש, ניתן להגיש תביעה לפיצויים בגין רשלנות. במסגרתה ידרוש עורך הדין פיצוי כספי עבור כל נזקי התאונה.

הצלחתה של תביעה זו תלויה בהוכחת הקשר הסיבתי בין הפרת חובת הזהירות לנזקים שנגרמו לילד ולכן יש צורך בייצוג משפטי מקצועי של משרד עורכי דין בעל ניסיון רב בטיפול בתביעות תלמידים.

חשיבותו של הליווי המשפטי

קבלת הפיצוי הכספי בשל תאונת תלמידים, מצריכה הגשת תביעה מסודרת אל חברת הביטוח במסגרת פוליסת ביטוח תאונות אישיות. כמו כן, במקרה של רשלנות, יש להגיש תביעת נזיקין נגד המוסד החינוכי ומעוולים נוספים במידה ואלו רלוונטיים. לשם טיפול יעיל ומימוש מלוא זכויות הילדים בהקשר זה, יש לפנות לעורך דין המתמחה בסוגיה משפטית זו.

משרדנו מטפל במקצועיות ובמסירות מלאה בתביעות תלמידים רבות ובמסגרת הטיפול המשפטי, אנו מלווים את ההורים לאורך כל התהליך עד לקבלת מלוא הפיצוי. אנו מדריכים את ההורים באשר לניהול התיק הרפואי וכן בדבר שמירת כל הקבלות והחשבוניות של ההוצאות השונות להן נדרשו בשל התאונה על מנת שניתן יהיה לקבל בגינן החזר. כאשר בידינו כל המסמכים, אנו פונים לכל הגורמים הרלוונטיים ועושים את המיטב לקבלת הפיצוי המקסימאלי ובאופן המהיר ביותר.

שיתוף

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן