תאונות דרכים

משרדנו מתמחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים ופועל במרץ ובמסירות לקבלת הפיצוי הכספי המקסימאלי. הליך מימוש הזכויות איננו פשוט ועל מנת שהנפגע יקבל את מלוא הפיצוי לו הוא זכאי, הוא זקוק לייצוג משפטי של עורך דין מומחה.

נזקי גוף בתאונות דרכים

תאונת דרכים גורמת במקרים רבים לנזקי גוף ונפש משמעותיים. במצב זה, זקוק הנפגע לטיפול רפואי מידי ולא אחת, הוא נדרש לעבור סדרה של טיפולים רפואיים בהתאם לחומרת הפגיעה מן התאונה. לצד זאת, סובל הנפגע בעקבות התאונה, מאובדן כושר עבודה, לעיתים לתקופה קצרה שלאחריה חוזר הוא לתפקוד מלא ולעיתים, למרבה הצער, הפגיעה בכושר העבודה וביכולת להתפרנס, היא קבועה. חשוב לדעת כי הנפגע זכאי לפיצוי כספי בגין כל הנזקים שנגרמו לו בשל תאונת הדרכים ולשם כך, עליו להגיש תביעה לפיצוי.

חשיבותו של הייצוג המשפטי

נפגעי תאונות דרכים זכאים לפיצוי כספי מחברת הביטוח. הליך מימוש הזכויות מול גורם זה הוא מורכב מאוד ודורש ידע משפטי רב והכרות מעמיקה עם אופן התנהלותו. משכך, יש חשיבות רבה כי הנפגע יפנה לקבלת ייצוג משפטי מקצועי של עורך דין מומחה. עורך הדין ידאג לקבלת כל המסמכים הרפואיים הדרושים לתמיכה בטענות הנפגע בדבר נזקי הגוף שנגרמו לו, לרבות חוות דעת מומחה, יתאר את השתלשלות האירועים באופן המדויק ביותר ויגיש את התביעה.

משרדנו מלווה את הנפגע מן הרגע הראשון ומייצגו לאורך כל ההליך מול חברת הביטוח, עד לקבלת מלוא הפיצוי לו זכאי הנפגע.

סכום הפיצוי

מטבע הדברים, היקף הפיצוי הכספי שיקבל הנפגע הוא פונקציה של היקף הנזק שנגרם לו וחומרתו. מדובר בין היתר על ההוצאות הרפואיות להן נדרש הנפגע בשל התאונה, כאב וסבל, עזרת צד ג' וכן הפסדי השתכרות בשל אובדן כושר עבודה.

משרדנו מייצג בהצלחה מזה שנים רבות, נפגעי תאונות דרכים ואנו דואגים לכך כי לקוחותינו יקבלו את הפיצוי המירבי עבור כל סוגי הנזק שנגרמו להם. חשוב לציין כי הזכאות לפיצוי כספי אינה תלויה בשאלת האשמה. על פי חוק הפלת"ד (חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה, 1975) כל אדם אשר נפגע פגיעה פיזית ונפשית בתאונת דרכים, זכאי לפיצוי כספי בגין נזקי הגוף והנפש, בין אם הוא אשם בתאונה ובין אם לאו.

שיתוף

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן