עורך דין תאונות תלמידים בחולון

תאונות תלמידים אלו הם אירועים אשר הופכים את החיים ומשנים מקצה אל קצה את הילד שנפגע בהם.

כמובן שהפגיעה היא לא רק בנפגע תאונת תלמידים עצמו, אלא גם בסביבה הקרובה שלו ובמשפחתו. לעתים הפגיעה היא פגיעה פיזית, לעתים הפגיעה היא פגיעה נפשית ולעתים קרובות הפגיעה בתאונת תלמידים משלבת גם את שני הדברים.

תאונות תלמידים בדרך כלל מייצרות מספר שלוחות של הליכים. ראשית כל, תביעה לביטוח תאונות תלמידים, בהם מבוטחים הילדים 24 שעות ביממה וללא קשר האם הילד נמצא בבית הספר או לא. בד בבד, ניתן לעתים קרובות להגיש גם תביעת רשלנות נגד בית הספר או נגד גורם מעוול אחר.

במידה וילדכם נפגע בתאונת תלמידים ואתם זקוקים לעורך דין תאונות תלמידים בחולון, משרד עו"ד ינון הדאיה ישמח לעמוד לרשותכם ולטפל בכם במקצועיות ובמסירות עד להשגת התוצאה המקסימלית.

עו"ד הדאיה מתמחה בתאונות תלמידים הארץ ומלווה את לקוחותיו מול חברות הביטוח, לשם השגת הפיצויים הגבוהים ביותר עבור לקוחותיו.

עו"ד הדאיה הינו עורך דין תאונות תלמידים המטפל בנפגעי תאונות תלמידים רבים בחולון על הצד הטוב ביותר, תוך שילוב של מקצועיות ומסירות כלפי כל לקוח.

עורך דין תאונות תלמידים

ילדכם נפגע בתאונה? לצד מתן הטיפול הרפואי המיטבי לילד, חשוב שתדעו כי הנכם זכאים לפיצוי כספי בגין הנזקים שנגרמו לילדכם בשל התאונה ולכך נדרש עו"ד תאונות תלמידים בעל ניסיון.

משרדנו טיפל ומטפל בהצלחה במאות מקרים של תאונות תלמידים ודואג לקבלת מלוא הפיצוי לו זכאי הילד, המשקף את נזקי התאונה.

פוליסת ביטוח תאונות אישיות

בעת תאונת תלמידים, הגורם הראשון האחראי למתן פיצוי בגין נזקי התאונה, הוא ביטוח תאונות אישיות.

דמי הביטוח כלולים בתשלום השנתי אותו משלמים ההורים למוסד החינוכי מדי שנה והוא חל על הילדים 24 שעות ביממה, בכל ימות השנה.

על כן, הזכאות לפיצוי בשל תאונה, קיימת גם כאשר זו התרחשה מחוץ למסגרת החינוכית ואף בתקופה של חופשות.

על מנת לקבל את מלוא הפיצוי בגין כל נזקי התאונה, יש למלא את טופס התביעה באופן ברור ומפורט וכן להציג תיעוד רפואי מלא.

לשם כך, רצוי מאוד להסתייע בעורך דין תאונות תלמידים המתמחה בתחום זה, בעל ניסיון בהתנהלות מול חברות הביטוח, אשר יוודא כי המסמכים המוגשים מציגים תמונה מדויקת של מצבו הרפואי של הילד, כך שניתן יהיה לקבל פיצוי המשקף נאמנה את הנזק שנגרם בשל התאונה.

תביעת רשלנות בסיוע עורך דין לתאונות תלמידים

מטבע הדברים, תאונות יכולות להתרחש מסיבות שונות, אולם לא אחת, בירור נסיבות התאונה מגלה כי זו התרחשה בשל רשלנותה של המסגרת החינוכית.

פירוש הדבר הוא כי הגן או בית הספר הפר את חובתו לשמירה על סביבה בטוחה ומוגנת עבור התלמידים.

במצבים אלו, כאשר ניתן להוכיח כי לו המוסד החינוכי היה מקיים את חובת הזהירות החלה עליו, הנזק שנגרם לתלמיד, לא היה מתרחש, ניתן להגיש תביעה לפיצויים בגין רשלנות. במסגרתה ידרוש עורך הדין פיצוי כספי עבור כל נזקי התאונה.

הצלחתה של תביעה זו תלויה בהוכחת הקשר הסיבתי בין הפרת חובת הזהירות לנזקים שנגרמו לילד ולכן יש צורך בייצוג משפטי מקצועי של משרד עו"ד תאונות תלמידים בעל ניסיון רב בטיפול בתביעות תלמידים.

חשיבותו של ליווי עורך דין תאונות תלמידים

קבלת הפיצוי הכספי בשל תאונת תלמידים, מצריכה הגשת תביעת ביטוח מסודרת אל חברת הביטוח במסגרת פוליסת ביטוח תאונות אישיות.

כמו כן, במקרה של רשלנות, יש להגיש תביעת נזיקין נגד המוסד החינוכי ומעוולים נוספים במידה ואלו רלוונטיים.

לשם טיפול יעיל ומימוש מלוא זכויות הילדים בהקשר זה, יש לפנות לעורך דין המתמחה בסוגיה משפטית זו.

משרדנו מטפל במקצועיות ובמסירות מלאה בתביעות תלמידים רבות ובמסגרת הטיפול המשפטי, אנו מלווים את ההורים לאורך כל התהליך עד לקבלת מלוא הפיצוי.

אנו מדריכים את ההורים באשר לניהול התיק הרפואי וכן בדבר שמירת כל הקבלות והחשבוניות של ההוצאות השונות להן נדרשו בשל התאונה על מנת שניתן יהיה לקבל בגינן החזר.

כאשר בידינו כל המסמכים, אנו פונים לכל הגורמים הרלוונטיים ועושים את המיטב לקבלת הפיצוי המקסימלי ובאופן המהיר ביותר.

עו"ד תאונות עבודה באילת

 

 

 

 

 

 

 

שבע עצות זהב מה לא לעשות במידה וילדכם נפצע בבית הספר

למרבה הצער, מידי יום ביומו ילדים נפצעים בבית הספר, הן באמצע שיעור, הן בהפסקה והן בפעילות בית ספרית. רוב רובן של הפציעות הינן פציעות שנזקן כואב, אך נקודתי וחולף (כגון שברים קלים, מכות יבשות וכדומה). אולם, מבחינה סטטיסטית ישנן פציעות של ילדים בבית הספר אשר הינן קשות ובלתי הפיכות.

אבקש לשתף את הקוראים בשבע עצות זהב מה לא לעשות במידה וילדכם נפצע בבית הספר:

 1. לא לסמוך על כך שילדכם נלקח לטיפול רפואי נאות לאחר הפציעה בבית הספר, אלא להגיע באופן פיזי לבית הספר (במידה ולא פונה כבר לבית החולים) ולפקח על הטיפול הרפואי ועל הפינוי. קרו כבר די מקרים בהם ילד נפצע בבית הספר וההנהלה החליטה לטפל בו באופן עצמאי ומזיק, או שהנהלת בית הספר לא הבינה לחלוטין את חומרת המצב והשתהתה בפינוי הילד לטיפול רפואי.
 2. לא לחתום על דו"ח הפציעה באופן אוטומטי. למילים יש משמעות רבה ביותר ולכן לעיתים המורים וההנהלה בבית הספר עלולים (שלא בזדון) לרשום בדו"ח הפציעה נתונים מסוימים, אשר עלולים לפגוע בהמשך בניהול התיק.
 3. לא לסמוך על כך שבהמשך ההליך תזכרו את כל פרטי המקרה. צלמו מספר תמונות של מקום התאונה ושל הפציעה עצמה, שמרו היטב את התמונות ורשמו לפניכם את עיקרי התאונה.
 4. אל תתייאשו. גם אם חברת הביטוח דחתה את תביעתכם, המשיכו בהליך המשפטי ואל תחששו. פעמים רבות חברות הביטוח משלמות בעל כורחן רק כאשר מגישים נגדן תביעה בבית המשפט.
 5. אל תחשבו שאיחרתם את המועד. כאשר קטין נפצע ומעוניין להגיש תביעה משפטית, חשוב לדעת כי "ההתיישנות" אצל קטינים בתביעה מכוח חוק חוזה הביטוח (למשל ביטוח תאונות אישיות של תלמידים) מתחילה בגיל 21 (3 שנים מגיע 18). התיישנות אצל קטינים בתביעה מכוח פקודת הנזיקין (לדוגמא נגד בית הספר) מתחילה בגיל 25 (7 שנים מגיל 18). חשוב לציין עוד, כי רק תביעה עוצרת את מירוץ ההתיישנות ולא משלוח מכתבים לחברת הביטוח.
 6. אל תזניחו את העדים. במידה וישנם עדים לתאונה (ילדים, מורים וכדומה), רשמו את שמם המלא וקחו מהם פרטים מזהים. יכול מאוד להיות שבהמשך הדרך הם יהיו האנשים הכי חשובים בתיק שלכם.
 7. אל תשכחו לשמור חומר רפואי וקבלות. דאגו לשמור בתיקייה מסודרת את כל החומר הרפואי של ילדכם מיום הפציעה וגם את כל הקבלות שקשורות לטיפול הרפואי (דלק, תחבורה ציבורית, קבלות על תרופות וכדומה). כאשר תנהלו תיק בבית המשפט, המסמכים הללו יהיו חשובים ביותר על מנת לתת לכם פיצוי מקסימלי.

שבע עצות זהב כיצד תפעלו בתביעת נזיקין בגין התעללות בילדכם בבית הספר

12 שנות לימוד לילדנו בבית הספר אינן עוברות בקלות. זמן זה מלווה לעיתים קרובות בקשיים בלימודים, מבחנים, בחנים, שיעורי בית וכיו"ב. גם מבחינה חברתית הקשיים אינם קלים וכל ילד מנסה להשתלב ולתפוס את מקומו בחברה.

ישנם מקרים חריגים בהם ההשתלבות בבית הספר אינה מלווה רק בקשיים רגילים, אלא מדובר בילד או ילדה, אשר עוברים התעללות שיטתית על ידי חבריהם לכיתה, או על ידי תלמידים מהכיתות העליונות.

במקרים מסוימים וספציפיים (אשר יאובחנו על ידי עורך דין לתאונות תלמידים מומחה בתחום), ניתן יהיה להגיש תביעה נגד בית הספר ו/או גורמים רלוונטיים נוספים, אשר ידעו על ההתעללות ולא פעלו כדי למנוע אותה.

אבקש לשתף אתכם בשבע עצות זהב, כיצד תפעלו בתביעת נזיקין בגין התעללות בילדכם בבית הספר:

 1. תיעוד. אספו כל חומר רפואי וקבלות (תרופות, נסיעות, אביזרים וכדומה), אשר קשורות לטיפול בילדכם. דאגו גם לתעד עם ילדכם בכתב את השתלשלות האירועים שגרמה למצב בו אתם נמצאים היום.
 2. הקלטות. במידה וקיימת הודאה מצד מורים או מנהלים בנוגע להזנחת הטיפול בילד, דאגו להקליט אותם מודים בדברים אלו, שכן מאוחר יותר הקלטות אלו יכולות להיות ראיות משמעותיות בניהול התיק.
 3. טיפול רפואי. במידה והילד במצב רפואי לא תקין (פיזית או נפשית), דאגו לשמור על רצף טיפולי אצל הרופאים הרלוונטיים וזאת לצורך הוכחת נכות רפואית בהמשך הדרך.
 4. עדים. במידה וישנם עדים להתעללות (ילדים בכיתה וכדומה), מומלץ ביותר לקחת את פרטיהם האישיים (שם מלא, ת.ז., כתובת וטלפון). קיים סיכוי כי בעתיד הם אלו אשר יכריעו את התיק לכאן או לכאן.
 5. עורך דין לתאונות תלמידים. חשוב ביותר לקחת עו"ד עם ניסיון בתחום הנזיקין, אשר יכול להפריד בין טפל ועיקר ולנהל את התביעה באופן הולם מול הגורמים הרלוונטיים.
 6. סבלנות. לעיתים תיקים מעין אלו אורכים לא מעט זמן. יש להתאזר בסבלנות, שכן ניהול נכון של ההליך המשפטי יכול להניב תוצאות מעולות.
 7. לא לוותר. גם אם משרד החינוך או חברת הביטוח של בית ספר אחר מציעים לכם פשרה בסכום נמוך – אל תמהרו לקחת אותה. שקלו היטב את צעדכם, שכן לעיתים רבות הצעות בית המשפט לפשרה גבוהות באופן ניכר מהצעות חברת הביטוח – במיוחד בתיקים מסוג זה.

שיתוף

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן